Prohlubte svou cestu k emocionální svobodě a harmonii s naším unikátním spojením síly EFT terapie a relaxačního účinku Access Bars. Kombinace těchto dvou účinných technik Vám nejen pomůže pojmenovat a překonat emocionální bloky pomocí EFT, ale také hluboce relaxovat a uvolnit omezení ve vědomí s Access Bars.

Tento synergický přístup urychlí vaši transformaci a přinese celkové blaho. Zažijte jedinečné účinky spojení EFT a Access Bars a objevte nový rozměr osobního růstu.

Vyzkoušejte naši terapii a otevřete dveře k hluboké relaxaci, emoční svobodě a harmonii ve svém životě. Připravte se na nezapomenutelnou cestu k celkové harmonii.

Co je úžasné na terapii Access Bars?

Je určena pro všechny, bez ohledu na to, zda se cítíte pohodlně při vyjadřování svých emocí, nebo jste na začátku cesty objevování příčin Vašich potíží. Nemusíte se nijak angažovat, jen relaxovat 😊

Co je to za zážitek?

Vaše mysl, tělo a duše budou spojené v jednom proudu přijímání léčivé energie a transformace. Terapie
uvolní stres, napětí, přeplněnou mysl. Access Bars terapie je  navržena tak, aby vám poskytla prostor pro úplné ponoření do relaxace. Lehnete si, uvolníte se a necháte  léčivou energii, aby vykonala své kouzlo. Po každé terapii se budete cítit báječně, lehce, svěže jako po osvěžující masáži.

Jemným dotykem Vám spustím léčivou energii, která vyruší náboj myšlenek, pocitů, emocí, až dosáhneme celkového uvolnění mysli i těla, které bude postupně uvolňovat omezení ve všech oblastech Vašeho života.