Hodnocení klientů kteří mě navštívili

Julie, 16 let – květen 2024 – EFT + ACCESS BARS

jmenuji se Julie a je mi šestnáct let. Na terapii chodím pravidelně od prosince minulého roku. Jelikož jsem v celku introvertní povahy, relaxační terapie Access Bars mi velmi vyhovovala. Ne pokaždé mám chuť mluvit, proto se mi při terapii líbil právě klid a úplné uvolnění celého těla (sama jsem při terapii na chvíli usnula, ale vůbec mi to nevadilo 😊 Uvědomovala jsem si různé body v těle, právě ty, v kterých mám negativní energii nejvíce ukrytou. Vše se krásně uvolnilo a cítila jsem se po cele relaxační terapii velmi pohodově a uklidněně. Do budoucna budu určitě ráda střídat klasické terapie právě s těmito. Tuto terapii bych určitě doporučila všem vyzkoušet.

Maminka Natálky, 16 let – květen 2024 – EFT + ACCESS BARS

Dcera, 16 let má dlouhodobé potíže s nespavostí, výkyvy nálad a psychickým neklidem. Ze sociálních sítí jsem se dozvěděla o metodě EFT – emotivní psychologie, o které jsem se chtěla dozvědět více. Vyhledala jsem proto paní Lucii, která je na tuto metodu specialistou, potvrdila mi, že by metoda měla dceři pomoci. Nyní, po půl roce, mohu říci, že dcera s pomocí paní Lucie udělala velký posun. Z terapií, které probíhají ve velmi příjemném prostředí a přátelské atmosféře, odchází velmi uvolněná a spokojená. Kvalita spánku se velmi zlepšila a dcera má více energie a radosti ze života. Nově vyzkoušela také metodu ACCESS BARS (masáž hlavy), ze které byla velmi uvolněná, chválila si, že se cítí odpočinutě jako po celkové masáži a příjemný pocit jí vydržel několik dalších dnů. Jsem moc ráda, že mohu pozorovat takové zlepšení, návštěvu paní Lucie vřele doporučuji všem, kteří se potýkají se stresy, úzkostí, únavou a poruchou spánku.

Martin, 20 let – duben 2024 – ACCESS BARS

Paní Lucie Pecinková je velice hodná a sympatická žena, která pracuje ve velmi příjemném, klidném a uklidňujícím prostředí. Po její terapii jsem se cítil uvolněně a zkrátka úžasně. Spadla ze mě veškerá tíha a psychická nepohoda, která tu se mnou byla skoro jeden rok. Access Bars metoda pro mne byla příjemným a přínosným zážitkem, zklidnila se mi mysl a moje tělo uvolnilo stres, bylo krásně zrelaxované. Terapii vřele doporučuji. Máte-li dlouhotrvající problémy s nespavostí, strachem, traumaty či psychickými bloky, doporučuji Vám je řešit u paní Lucie.

Veronika, 36 let – duben 2024

Terapii jsem vyhledala poté, co jsem prodělala panickou ataku související s častými a urputnými bolestmi žaludku. S EFT terapií jsem neměla žádnou zkušenost, ale hned po příchodu k paní Pecinkové jsem měla pocit, že mě někdo zabalil do hřejivé deky a řekl „Bude to dobré.“ Už po první terapii byly znát velké pokroky a pomoc. Moje bolesti souvisely s nevyřešenými traumaty z dětství. Paní Pecinková mi poradila i výborné domácí techniky, jak na sobě pracovat a zmírnit tak problémy psychické a tím i zcela problémy žaludeční. Do naší rodiny se vrátil klid, pohoda a rodinné štěstí se zdvojnásobilo. Děkujeme moc 🙂

Honza, 12 let, ADHD – prosinec 2023

K paní Lucii jsme přišli kvůli synovým výbuchům vzteku, úzkosti a nesoustředěnosti ve škole. Syn zprvu nechtěl, ale hned při první návštěvě se uvolnil a odcházel spokojený a klidnější. Paní Lucie je moc milá , vstřícná a synovi velmi pomáhá. Po několika schůzkách mám potvrzeno ze školy zklidnění, žádný výbuch vzteku a Honza i lépe vychází s učiteli a spolužáky. Jsem ráda, že jsme paní Lucii našli, syn si jí moc oblíbil a sám se doptává kdy zase půjdeme na sezení. Moc děkuji a doporučuji.

Zdenka – červenec 2023

Necítíte se dobře? Máte úzkosti? Necítíte se dost sebevědomí? Do Vašeho života přichází události kterým nerozumíte? Cokoliv a jen víte, že určitě musí být nějaká cesta k lepšímu. Doporučuji paní Lucii, projde s Vámi možné i nemožné a budete jen zírat, jak se Váš život mění. Paní Lucie je empatická, usměvavá a se srdcem na dlani, pomůže Vám se vším, co Vás trápí. Stačí se rozhodnout, zkusit a věnovat tomu čas, třeba pak odejdete stejně jako já jako vítěz. Paní Lucii za to děkuji, jste skvělá.

Maminka Pepíka, 12 let, ADHD – červen 2023

Mám syna, který má ADHD a problémy sám se sebou. Po nalezení webových stránek paní Lucinky jsem si pročetla informace, co vlastně jsou EFT – terapie. Zaujalo mě to a tím, že jsem si se synem už nevěděla rady, šla jsem do toho. Syn už po prvním sezení byl klidnější. Paní Lucinku si moc oblíbil a pokaždé se těší na další návštěvu. Vždy přijde domů nadšený a uvolněný. Návštěvy mu svědčí a progres syna je viditelný v každém bodě, co s paní Lucinkou řeší. Paní Lucinka, je človíček, kterého jen tak v běžném životě nepotkáte, je plná pozitivity, empatie a září z ní obrovská energie. Jsem šťastná, že jsem webovky objevila, protože nepomáhá jen synovi, ale i mě jen když jí vidím. Patří Vám obrovské DÍKY, Lucinko.♥️♥️♥️

Vašek, muž 31 let – květen 2023

Velmi, ale opravdu velmi děkuji paní Pecinkové za její ochotu, trpělivost a především praktiky této terapie v rámci sezení. Paní Pecinková mi velmi pomohla a pomáhá v nelehké životní situaci. Slovy nelze vyjádřit snad jen jedním, velkým DĚKUJI.

Ilona, žena – leden 2023

Na EFT terapii jsem přišla náhodou na internetu a jsem za to moc ráda. Terapie mi dokázaly pomoci v mnoha směrech a za to děkuji. Při první terapii jsem byla velmi nervózní, ale díky paní Lucii ze mne nervozita rychle opadla a cítila jsem se velmi dobře. Paní Lucie je na svém místě, protože se snaží člověku opravdu pomoci, je velmi příjemná a vše dokáže krásně vysvětlit. Až budu mít nějaký problém, tak vím, na koho se zase obrátím.

Iva, žena 55 let – listopad 2022

Terapie probíhala v příjemné atmosféře, paní Lucie Pecinková byla moc milá, usměvavá a plná pochopení, svoji práci dělá s veškerou láskou. Cítila jsem, že je tam jen pro mne a to bylo nejdůležitější, neváhala jsem se jí svěřit se svým problémem. Tuto terapii EFT jsem vyzkoušela poprvé a mohu ji i paní terapeutku vřele doporučit. Děkuji moc. 

Markéta, žena 31 let – říjen 2022

Tento typ terapie jsem zkoušela poprvé a byla jsem příjemně překvapená. Paní terapeutka je naprosto skvělá, vše krásně vysvětlí než začne cokoliv provádět. Člověk neměl pocit že by byl do něčeho tlačen a za to jsem vděčná. Je to náročné ale rozhodně účinné. Paní Lucii určitě doporučuji, svou práci miluje a klient je pro ni na prvém místě. 

Radka, žena 38 let – říjen 2022

Profesionální a empatický přístup. Cítila jsem, že opravdu někoho zajímá moje situace a vstřícně se mnou paní terapeutka vše probrala. Mohu jen doporučit. 

Renča B., žena 36 let – září 2022

S paní terapeutkou jsme si výtečně sedly od samého začátku. Její milé uvítání a lahodný čaj, který mi ihned po příchodu nabídla, odboural mou počáteční ostýchavost. Byla jsem zvědavá jak terapie probíhá a pokládala jsem všetečné dotazy, na které Lucie s lehkostí odpovídala. Přinesla jsem sebou téma platonické nenaplněné lásky, kde jsem se rozplývala nad člověkem, kterého jsem potkávala každý den v práci. Střet s realitou byl nevyhnutelný, ale zároveň tak bolestivý. Všechny nahromaděné křivdy a smutek z předchozích vztahů se ukázal ve své obludnosti. Potřebovala jsem se vyplakat, vykřičet a vše pustit. Terapie mi v tom úžasně pomohla. Již po setkání jsem se cítila, jak jsem odhodila balvany ze svého srdce, které mě tížily roky. Citlivost a ohleduplnost paní terapeutky Lucie byla velice klíčová, jinak bych se tak nedokázala otevřít. EFT mohu vřele doporučit všem, kteří si neví rady s tím, proč se jim v životě dějí opakovaně stále podobné situace. Nalezení příčiny problému bylo s pomocí Lucie velice rychlé a pro mě v některých ohledech překvapivé. Jsem ráda, že jsem vložila důvěru a získala nečekaně tolik vnitřního klidu nazpět. Děkuji velice a vřele doporučuji.