Již dvacet let se věnuji svému seberozvoji a hledání smyslu života. Poznávala jsem celou řadu přístupů a technik a byla to pro mě ta nejlepší investice.

Metodu EFT jsem vystudovala v EFT Akademii v Praze u Aničky Paškové, kde jsem si vyzkoušela sama na sobě, jak účinná a jednoduchá technika to je a jak si mohu změnit svůj život. Udělala jsem  rozhodnutí šířit tuto metodu dál, plním si svůj životní záměr pomáhat lidem a stále se raduji  z rozzářených oči mých klientů.

V minulosti jsem  ale sama hledala radost ze života, zaměstnání, které mě bude naplňovat. Cestovala jsem a vzdělávala. Žila  jsem léta v Anglii, kde jsem pracovala s dětmi s nejtěžší formou autismu, denně dodržovala strategický plán uspokojování individuálních  potřeb klientů  a podporovala rodiče, kteří se snažili překonat výčitky, že nezvládají péči o své děti.

Ve Vietnamu  jsem pracovala v autistickém centru v Hanoji, seznamovala jsem  rodiče a vychovatele  dětí s technikami, aby předešli frustraci a jejich sebezraňování. 

Při studiu na  vysoké škole zdravotnické  jsem pracovala v hospicu, kde se klienti často zamýšlejí nad svým životem. Slýchávala jsem od nich, že by si přáli dostat druhou šanci a žili by život jinak. Do hospiců se nadále vracím a pomáhám  terapiemi ke smíření a odpuštění.

Dovolila jsem si  udělat změnu ve svém životě a věnuji se činnostem, které mi dělají radost.